Ataşehir Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır?

Sigorta: Eşyaların tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalamakta ve taşınma esnasında oluşabilecek hasarlara karşı koruma altına alınmaktadır.

Marangoz: Ev içesinde bulunan bütün mobilyaların sorunsuz bir şekilde taşınması ve yeni adrese kurulumlarının yapılmasından sorumludurlar.

Elektrikçi: Beyaz eşya ve avizelerin eski adresten alınıp yeni adrese sorunsuz taşınması ve çalışır vaziyette teslim edilmesini sağlar.

Ambalaj Personeli: Taşınacak olan bütün eşyaların darbelere karşı korunabilmesi için gerekli ekip ve ekipmanlarla paketlenme ve ambalajlanmasını sağlar.

Kırılacak Eşya: Kırılacak eşyaların tamamı temizlik kurallarına uygun olarak sarılıp ambalajlanıp karton kutulara konulmaktadır. Üzerleri notlu olan kutular sayesinde neyi nereye koyduğumuzu rahatlıkla bulabiliriz.

Ücretsiz Ekspertiz Ataşehir:

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz sayesinde eşyalarınızın nasıl ve ne şekilde taşınacağı ve aynı zamanda fiyatlandırmanın nasıl olabileceği konusunda uzman çözümler alıyorsunuz. Eksper Ataşehir hizmetimiz tamamı ile ücretsiz olup müşteri memnuniyeti odaklıdır.

Kullandığımız ambalajlama ve paketleme ürünlerimizin tamamı temizlik kurallarına uygundur. Daha önce kullanılmış malzemelerle eşyalarınızı ambalajlamıyoruz.

Ataşehir Nakliyat Fiyatları

Ataşehir evden eve nakliyat fiyatları verirken amacımız hem müşterilerimizi hem de bizi zor durumda bırakmayacak ve aynı zamanda hizmet kalitesini düşürmeyecek fiyatlar çıkarabilmektir. Bu nedenle hizmet kalitesini bozacak kadar düşük fiyatlar vermemiz mümkün değil. Aynı zamanda müşterilemizin bütçelerini zorlayacak uçuk fiyatlandırmalar yapmamız da mümkün değil.