Ataşehir Nakliyat

Depolama

Ataşehir Eşya Depolama

Ataşehir eşya depolama hizmetimizle eşyalarınızın tamamını ya da istediğiniz kadarını güvenlikli ve sigortalı depolarımızda huzur ve güvenle saklayabilirsiniz. Depolanan eşyaların tamamı sigortalanmaktadır. Depolanmadan önce eşyaların tamamı darbe emici köpükler ve eşyaları nemden tozdan koruyabilecek ürünlerle en iyi şekilde ambalajlanmaktadır.

Ataşehir nakliyat depoları İçerenköy mahallesindedir. Depolarımızı istediğiniz zaman ziyaret edebilir ve görebilirsiniz. Depolanan eşyaların tamamı geniş kapsamlı olarak sigortalanmaktadır. Sigortalanan eşyaların güvencesi firmamız tarafından verilmektedir.

Evden eve nakliyat hizmeti ve depolama hizmetini birleştirerek baştan sonra kadar sorumluluk alan firmamız hem taşıma hem de depolamanızı garanti altına alıyor ve garantiliyor.

1997 yılından bu yana evden eve nakliyat, ofis taşıma, kurumsal nakliyat, şehir içi ver şehirler arası nakliyat, nakliye hizmeti veren, verdiği hizmette müşteri memnuniyetini ve güvenini %100 kazanan firmamız bu nakliye hizmet alanları dışında depolama hizmeti de vermekte olup, bu hizmetin güven ve kalite odaklı size sunulduğu ender firmalardan biri olma avantajınızda yakalamıştır.. Bugün sunulan kaliteli hizmet ve profesyonellik dahilinde gerçekleşen her hizmette firmamızın adı geçmekte, firmamız hizmet verdiği sürede bu kalite çıtasından asla sapmadan, başarılı hizmet politikasını sürdürmektedir.

 Eşya Depolma  hizmetleri son yıllarda müşteri tarafından yoğun taleplerin olduğu bir hizmet alanı olmuş, fakat bu hizmeti alabilecekleri firmaların kalitesi onları çok tedirgin etmiştir., Firmamızın depolarının güvenlik konusunda her türlü önlemin alınmış olması, kullanılan alanın hijyenik olması ve depolama hizmeti işleyişle tarzımız, müşteri tarafından takdirle karşılanmış, bizi seçen müşterilerimiz eşyalarının emin ellerde olduğu konusunda hemfikir olmuşlardır.

En İyi  Depolama Firması

Firmamız Ev depolama hizmeti yanında kurumsal depolama hizmeti de vermekte, sadece ev eşyası depolayan bir firma olarak düşünülmemelidir., Depolamak istediğiniz tüm eşyalarının sözleşme dahilinde depolanması yapılmakta, eşyalarınız özel paletlere , itina ile ambalajlanıp yerleştirilmektedir. Depolarımız oluşabilecek iç ve dış etkenlere karşı sigortalanmış olup, güvenlik kameraları ile sürekli denetlenmektedir.

Haşere ve böcekler karşı sürekli ilaçlanan depolarımızda sizlerin eşyalarının güvenli bir şekilde saklanması ve muhafazası için her önlem alınmaktadır, Belli bir zaman dahilinde muhafaza için teslim ettiğiniz eşyalarınızın teslim günü geldiğinde süreyi uzatmak elinizde olduğu gibi, teslim edeceğimiz adresi bildirip araçlarımızla eşyalarını taşıtmak ta elinizde, Güvenli ve profesyonel taşıma hizmeti ile eşyalarınız kapınıza kadar taşıyan firmamızın, taşıma ve depolama hizmetinde kalitesidir tescillidir.